Οι κάτωθι αθλητές, γεννηθέντες το 2006 – 2007, καλούνται την Δευτέρα, 25/11 στο ενωσιακό γήπεδο Ανδρέας Κάνιστρας στις 14:45, με την στολή της ομάδας τους και ποδοσφαιρικά παπούτσια για την προεπιλογή των προεθνικών ομάδων.

1.Περπινιάς Ευάγγελος, Δαβουρλής Κ. 92
2.Αναγνωστόπουλος Μάριος, Θύελλα Πατρών
3.Ανδρουτσόπουλος Θεόδωρος, Δόξα Παραλίας
4.Αραμπατζής Κωνσταντίνος, Αρόη
5.Βαγενάς Δημήτριος, Θύελλα Πατρών
6.Βεντουρής Γεώργιος, Αχαϊκός
7.Γασπαρινάτος Παναγιώτης, Δαβουρλής Κ.92
8.Γερόπουλος Σπύρος, Δαβουρλής Κ.92
9.Δήμας Αλέξανδρος, ΑΕ Πάτρα 2005,
10.Θεοδωρακόπουλος Χριστόφορς, Νίκη Προαστείου
11.Κακαβούλας Βασίλης, ΑΕ πΆΤΡΑ 2005
12.Κακαφώνης Κωνσταντίνος, Δίας
13.Κανελλόπουλος Νίκος, Αρόη
14.Κούλος Βασίλης, Διαγόρας Βραχνεϊκων
15.Κουτσάγγελος Ιωάννης, ΑΕ Πάτρα 2005,
16.Λυκούδης Νικόλαος, Θύελλα Πατρών
17.Μαντάς, Δίας
18.Μάντζος Σπυρίδων, Αρόη
19.Μανωλόπουλος Νίκος, Δίας
20.Μαρκόπουλος Σωτήρης, Δαβουρλής Κ.92
21.Μπογιάννου Άρης, Δίας
22.Νικολετάτος Αναστάσιος, Νίκη Προαστείου
23.Νουρκάι Γκαμπριέλ, Αρόη
24.Νταφογιάννης, Δίας
25.Παναγιωτακόπουλος νδρέας, Αχαϊκός
26.Παναγιωτόπουλος Διονύσης, Δαβουρλής Κ.92
27.Παράνομος Αντώνης, Θύελλα Αιγίου
28.Παυλίδης Χρήστος, Δίας
29.Πετρόπουλος Σταμάτης, Νίκη Προαστείου
30.Πρέτζας Λάμπρος, Δαβουρλής Κ.92
31.Ράμα Γκεριάν, Αρόη
32.Σπηλιόπουλος Γεώργιος, Αστέρας Θησέας
33.Σταθόπουλος Χαράλαμπος, Δίας
34.Σταυρόπουλος Γιώργος, Θύελλα Πατρών
35.Στεφανόπουλος Δημοσθένης, Αχαϊκός
36.Τζώρτζης ‘Αγγελος, Νίκη Προαστείου
37.Τόγιας Κυριάκος, Δίας
38.Τσεκούρας Κωνσταντίνος, Δαβουρλής Κ.92
39.Τσερικλός Χρήστος, Δίας
40.Χαραλαμπόπουλος Χρήστος, Διαγόρας Βραχνεϊκων
41.Χριστόπουλος Δημήτρης, Δαβουρλής Κ.92
42.Χρυσανθακόπουλος Κωνσταντίνος, Νίκη Προαστείου
43.Τσιρίνης Γεωργίος ,Δίας
44.Γεωργακόπουλος Ιάσωνας ,Άτλας
45.Καραγιώργος Αντώνης ,ΑΕ Πάτρα 2005
46.Λιακόπουλος Λάμπης, Δίας

Οι κάτωθι αθλητές, γεννηθέντες το 2008 – 2009, καλούνται την Δευτέρα, 25/11 στο ενωσιακό γήπεδο Ανδρέας Κάνιστρας στις 16:00, με την στολή της ομάδας τους και ποδοσφαιρικά παπούτσια για την προεπιλογή των προεθνικών ομάδων.

1 Κουρτάκης Μιχάλης, Θύελλα Αιγίου
2 Ασπρούλιας Βασίλης, Ίκαρος
3 Βλαχοσωτήρος Αλέξανδρος, Άβυθος
4 Γεωργιτσόπουλος Αχιλλέας,Θύελλα
5 Γκολφίνος Μάριος, Άτλας
6 Γκότσης Γρηγόρης, ΑΕ Πάτρα 2005
7 Δαραμούσκας Νικόλαος, ΑΕ Πάτρα 2005
8 Δοκανάρης Παναγιωτης, Δόξα Παραλίας
9 Ζεκυριάς Παναγιώτης , Αρόη
10 Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος, Δίας
11 Καπής Κωνσταντίνος, Διαγόρας
12 Καραβασίλης Θάνος , Δ.Κ.92
13 Κίκινας Άγγελος , Άτλας
14 Κουτρούλης Κωνσταντίνος, Άτλας
15 Κουτσαντώνης Γεράσιμος , Δ.Κ.92
16 Οφρυδόπουλος Δημήτρης, Δ.Κ.92
17 Παπαγεωργίου Γιάννης, ΑΕ Πάτρα 2005
18 Παρασκευόπουλος Γιώργος- Φανούρης , ΑΕ Πάτρα 2005
19 Πέλο Ενρίκο , Δίας
20 Σκιαδαρέσης Νικόλαος, Ίκαρος
21 Στρεμμένος Χάρης, Δίας
22 Σωτηρακόπουλος Δημήτρης , Θύελλα Πατρών
23 Τσεκούρας Βλάσης , Θύελλα Αιγίου
24 Φιλιππάτος Γιάννης, Δ.Κ.92
25 Φωτόπουλος Παναγιώτης , Θύελλα Πατρών
26 Χαβάνης Μιχάλης , ΑΕ Πάτρα 2005
27 Καρανικόλας Αναστάσης , Θύελλα Αιγίου
28 Σταματάκης , Δ.Κ.92
29 Κορομηλάς Βασίλης , Θύελλα Αιγίου
30 Ορούτσι Ντέιβι, Αρόη
31 Ζανέλι, Αρόη
32 Σταμόπουλος, Δίας
33 Κακαφώνης , Δίας
34 Βλαστός , Δίας
35 Μεντζελόπουλος , Θύελλα αιγίου
36 Αναστασόπουλος , Αναστασόπουλος
37 Αλαφογιάννης, Αρόη